DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Developerský projekt - Kralice na Hané

Developerský projekt - Kralice na Hané

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt sedmi rodinných, zděných, řadových domů. Nabízené nemovitosti se nachází 5 km východně od Prostějova v městysu Kralice na Hané na ulici Biskupická. V obci žije přibližně 1700 obyvatel. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu.
Jedná se o prodej zděné uzavřené stavby řadového, rodinného domu k dokončení s půdorysem ve tvaru „L“ a s vnitřní dispozicí 4+kk, které jsou umístěny na pozemku o výměře od 171 m2 do 178 m2. Pozemek lze v případě potřeby zvětšit přikoupením navazujícího pozemku. (cca 141 m2). V rámci zeměpisné polohy je dům situován na severní a jižní stranu.
Projekt řadových domů je situován ve východní části městysu Kralice na Hané, na výjezdu do obce Biskupice. Z ulice Biskupická je přímo vjezd a vstup do jednotlivých domů.
Vstupními dveřmi a následně zádveřím, z kterého je vstup i do garáže navazuje technická místnost, sociální zázemí a dále otevřený prostor kde je situován obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, dále kuchyňský kout a schodiště vedoucí do II. nadzemního podlaží. Vstup na zahradu je dále i umožněn z garážového prostoru.
V II. nadzemním podlaží se nachází centrální chodba, z které se vchází do koupelny se sociálním zázemím, dále do dvou obytných pokojů a ložnice, jejíž součástí je šatna. Možnost úpravy dispozičního řešení v II. nadzemním podlaží.

Užitná plocha jednotlivých domů je 142,5m2.
Cena jednotlivých domů zahrnuje projekt, stavební povolení, a připojení na veškeré inženýrské sítě ( vodo, elektro, kanalizace).
Další technická specifikace domu - základové pasy s podkladní deskou včetně hydroizolace (pod obvodovým zdivem a příčkami), keramické zdivo Heluz tl. 440 mm (dům není potřeba kontaktně zateplovat), překlady okenních otvorů Heluz, monolitický železobetonový překlad s integrovanou přípravou pro předokenní žaluzie, stropní panely Spiroll, schody železná konstrukce, střecha z dřevěných střešních vazníků a pálenou střešní taškou, okna a dveře plastová s trojsklem a kováním, vytápění domu bude řešeno tepelným čerpadlem a solárními panely na střeše domu. Dále jsou dokončeny veškeré zpevněné plocha před vstupem do domu a vjezdem do garáže.
Cenová kalkulace dostavby rodinného domu na vyžádání klientem.
Veškeré dokončovací práce domu můžete přizpůsobit dle Vašich představ.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zašleme a sdělíme veškeré další informace.


Modul: Developerské projekty