Prodej rodinných řadových domů

Lokalita

Prostějov

8 990 000 Kč

Prodáno

STAVBA ZAHÁJENA - DOKONČENÍ LÉTO 2023.
Nabízíme k prodeji novostavbu nadstandardního zděného řadového rodinného domu, situovaného v atraktivní neopakovatelné lokalitě - na ulici Bohumíra Šmerala. Poloha domu je unikátní, dům je v centru a přitom ve zcela klidné lokalitě, postaven v zahradách rodinných domů, v sousedství Kolářových sadů (hvězdárna). Přímo u domu nové dětské hřiště. Veškeré služby a městská infrastruktura v pěší dostupnosti. Zahrada směrem na jih. Před domem dokončena nová asfaltová komunikace s parkovacími stáními. V průběhu roku 2021 má projít celá okolní zeleň revitalizací.
Dům je přístupný i zezadu po soukromém chodníku vedle krajního domu. V zadním oplocení branka.
Dům je v souboru 4 řadových domů shodného provedení, vždy navzájem odskočených z důvodu vytvoření soukromí na terase za domem. Dům je patrový a je tvořený bytovou jednotkou 5+kk s garáží. V přízemí domu je garáž pro 1 osobní automobil, vstupní chodba/předsíň, technická místnost/šatna, koupelna se sprchovým koutem a WC, spíž, chodba, kuchyně a obývací pokoj. V patře je chodba, ložnice se šatnou, 2 dětské pokoje, pracovna/šatna/pokoj pro hosty a koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. Garáž je přístupná i z interiéru domu. Všechny pokoje jsou samostatné.
Před domem je vlastní předzahrádka s dalšími dvěma parkovacími místy. Za domem je dostatečně velká terasa, která je odcloněná částečně odskočením domů a částečně neprůhledným oplocením. Zahrada za domem má přibližně délku 22 metrů.
Stavební provedení domu a jeho vybavení je plně odpovídající současnému standardu moderního městského rodinného bydlení. Výměra podlahové plochy je nadstandardní.
Výstavba inženýrských sítí již zahájena, zahájení výstavby jaro 2022. Předpokládaný termín dokončení jaro 2023.
S ohledem na fázi stavby je možné dle požadavku klienta měnit dispoziční řešení domu i použité vybavení a technologie.

ID zakázky 11
Cena
8 990 000 Kč Za nemovitost
Typ Byt - 5+kk
Velikost 5 a více pokojů
Stav objektu Ve výstavbě
Stavba Cihlová
Plocha pozemku 350 m2
Typ domu Patrový
Počet podlaží 2
Poloha domu Řadový
Vlastnictví Osobní
Terasa
Garáž
Modul: Reality