Prodej komerčního objektu - Kostelec na Hané

Lokalita

Kostelec na Hané

6 900 000 Kč

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout nemovitost aktuálně sloužící ke komerčním účelům. Nabízený objekt se nachází v menším městě Kostelec na Hané, které je situované asi 5 km severozápadně od města Prostějov. Žije zde přibližně 2900 obyvatel a je druhým největším městem v okrese Prostějov. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu. Komerční objekt se nachází v centru města Kostelec na Hané, na Jakubském náměstí.
Jedná se o zděnou, nepodsklepenou stavbu se dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou.
V I.NP se nachází z uliční strany vstup do nemovitosti, po levé straně od vstupu je situována šicí dílna s příslušenstvím a skladovými prostory. Po pravé straně od vstupu jsou umístěny prostory se samostatným vstupem z ulice a dále skladovací místnost, z které je vchod do dvorního traktu. Přímo naproti vstupu do objektu se nachází sociální zázemí. V tomto podlaží je dále umístěna kotelna s plynovým kotlem.
Centrální schodištěm se vchází do II. NP, kde se přímo naproti nachází skladovací prostory, (dřívější využití šicí dílny) a dále příslušenství pro tyto prostory (kuchyňka, šatna). V pravé straně objektu z pohledu ulice se nachází kancelářské prostory s jednací místností. Z těchto prostor se vychází na pavlač s terasou, která je situována do dvorního traktu a dále je zde umístěn vstup do půdních prostor. Ve dvorním traktu (zahradě) je z části zbudována zpevněná plocha určená k parkování.
Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace, která je řešena septikem ve dvoře. V roce 1997 proběhla na objektu rekonstrukce střechy, topení a elektro rozvodů.
Nemovitost lze využít jak ke stávajícím komerčním účelům (dílny, prodejna, skladování) tak po přestavbě i k bytovým účelům, nebo ke kombinaci obojího.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

ID zakázky 41
Cena
6 900 000 Kč Za nemovitost
Typ Komerční - Výroba
Velikost Atypický
Stav objektu Dobrý
Stavba Cihlová
Plocha pozemku 880 m2
Užitná plocha 497 m2
Typ domu Patrový
Vlastnictví Osobní
Modul: Reality