Prodej rodinného domu - Obůrka, Blansko

Lokalita

Obůrka

4 490 000 Kč

Rodinný dům v obci Blansko, místní část Obůrka, okres Blansko
Nabízíme k prodeji velký rodinný dům, který je situován jako samostatně stojící v Obůrce, místní části bývalého okresního města Blansko. Dům je situován ve zcela klidné lokalitě v přímém sousedství lesa (les navazuje na zahradu domu – vstup brankou v zadním oplocení). Komunikace u domu je klidná, s minimálním průjezdem. Na pozemku je absolutní klid, soukromí a díky navazujícímu lesu i clonění větru.
Dům je celopodsklepený a má dvě nadzemní podlaží. Ve sklepě jsou standardní sklepní prostory plus tzv. černá kuchyně s kotlem ústředního topení. Díky sklonitosti terénu v úrovni domu je sklep ve dvoře přístupný z úrovně terénu, lze tedy využít jako pro grilování, wellness a podobně. Přízemí domu je zase přístupné z uliční úrovně terénu. V přízemí je koupelna, WC, kuchyně a dva samostatné pokoje. V patře domu je opět koupelna i WC a tři pokoje. Jeden ze tří pokojů je průchozí, tento pokoj byl posledním vlastníkem upraven jako kuchyně, když patro bylo užíváno dospělými dětmi jako samostatný byt. Z chodby v patře je po schůdcích vstup na půdu.
Ve dvoře vpravo navazuje na objekt rodinného domu podél hranice pozemku zděná vedlejší stavba – dílna a kůlny. Vlevo od domu je vjezd na pozemek a za ním je postavena zděná garáž, která je celopodsklepená – sklep je opět přístupný z úrovně terénu zahrady. Zahrada je osázena ovocnými dřevinami, oplocená, v zadní části oplocení branka do lesa, který na zahradu navazuje.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, konstrukční provedení standardní – betonové základy s izolací proti zemní vlhkosti, dům je zděný z pálených cihel, na střeše tašková krytina. Vybavení – viz foto.
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás.

ID zakázky 42
Cena
4 490 000 Kč Za nemovitost
Typ Byt - 5+1
Velikost 5 a více pokojů
Stav objektu Před rekonstrukcí
Stavba Cihlová
Plocha pozemku 887 m2
Užitná plocha 150 m2
Podlahová plocha 150 m2
Typ domu Patrový
Počet podlaží 2
Vlastnictví Osobní
Modul: Reality