Prodej řadového rodinného domu - Kralice na Hané

Lokalita

Kralice na Hané

8 900 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt sedmi rodinných, zděných, řadových domů. Nabízené nemovitosti se nachází 5 km východně od Prostějova v městysu Kralice na Hané na ulici Biskupická. V obci žije přibližně 1700 obyvatel. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu.
Jedná se o prodej zděného plně dokončeného řadového domu s půdorysem ve tvaru „L“ a s vnitřní dispozicí 4+kk, které jsou umístěny na pozemku o výměře od 312 m2. V rámci zeměpisné polohy je dům situován na severní a jižní stranu.
Projekt řadových domů je situován ve východní části městysu Kralice na Hané, na výjezdu do obce Biskupice. Z ulice Biskupická je přímo vjezd a vstup do jednotlivých domů.
Vstupními dveřmi a následně zádveřím, z kterého je vstup i do garáže navazuje technická místnost, sociální zázemí a dále otevřený prostor kde je situován obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, dále kuchyňský kout a schodiště vedoucí do II. nadzemního podlaží. Vstup na zahradu je dále i umožněn z garážového prostoru.
V II. nadzemním podlaží se nachází centrální chodba, z které se vchází do koupelny se sociálním zázemím, dále do dvou obytných pokojů a ložnice, jejíž součástí je šatna. Možnost úpravy dispozičního řešení v II. nadzemním podlaží.
Užitná plocha jednotlivých domů je 142,5m2.
Další technická specifikace domu - základové pasy s podkladní deskou včetně hydroizolace, keramické zdivo Heluz tl. 440 mm (dům není potřeba kontaktně zateplovat), překlady okenních otvorů Heluz, monolitický železobetonový překlad s integrovanou přípravou pro předokenní žaluzie, stropní panely Spiroll, schody železná konstrukce, střecha z dřevěných střešních vazníků a pálenou střešní taškou, okna a dveře plastová s trojsklem a kováním, vytápění domu bude řešeno tepelným čerpadlem a fotovoltaickými panely na střeše domu. Dále jsou dokončeny veškeré zpevněné plocha před vstupem do domu a vjezdem do garáže.
Interiér domu tvoří kompletní elektroinstalace, sádrové omítky, výmalba, vinylové podlahy, interiérové dveře, keramická dlažba a obklady, veškerá sanita a zařizovací předměty (WC, umyvadla, vodovodní baterie, topná tělesa, sprchový set).
Výkazy standardů a dokončovacích prvků rodinného domu na vyžádání klientem. Stavební provedení domu a jeho vybavení je plně odpovídající současnému standardu moderního rodinného bydlení.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zašleme a sdělíme veškeré další informace.

ID zakázky 46
Cena
8 900 000 Kč Za nemovitost
Typ Dům - Rodinný
Velikost 4 pokoje
Stav objektu Novostavba
Stavba Cihlová
Plocha pozemku 320 m2
Užitná plocha 144 m2
Podlahová plocha 144 m2
Typ domu Patrový
Počet podlaží 2
Poloha domu Řadový
Vlastnictví Osobní
Garáž
Parkování
Modul: Reality