Prodej rodinného domu v Krumsíně

Lokalita

Krumsín

3 390 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům v okrajové zastavěné části obce Krumsín. Jedná se o částečně podsklepený patrový rodinný dům se sedlovou střechou, a dvěma bytovými jednotkami, v přízemí o velikosti 4+1 a v patře o velikosti 3+1. Součástí jsou také vedlejší stavby. Nemovitosti jsou situovány na mírně svažitém pozemku, pozemek o výměře 398 m2 - zahrada je situován naproti domu přes obecní komunikaci. Parkování možné před domem na obecním pozemku nebo na pozemku vlastním, včetně možnosti parkování ve stavbách.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě s výjimkou splaškové kanalizace a obecního vodovodu (připojit k vodovodu však lze), vytápění ÚT plynové.
V přízemí vlevo navazuje na obytnou část garáž, která je součástí stavby RD, nad garáží je pochozí terasa, přístupná z bytu v patře. Za domem vpravo navazuje kotelna a přístřešky, za domem vlevo je postavena zděná dílna s příslušenstvím. Dílna je přístupná i osobními vozidly, z boční ulice.
Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení s možností lehké výroby (truhlářská dílna, sklady apod.) čemuž vyhovuje i umístění v klidné, okrajové části obce. Celková výměra pozemku je 1.380 m2. V případě zájmu o prohlídku domu nás kontaktujte.

ID zakázky 49
Cena
3 390 000 Kč Za nemovitost
Typ Byt - 6 a více
Velikost 5 a více pokojů
Stav objektu V rekonstrukci
Plocha pozemku 1380 m2
Užitná plocha 368 m2
Počet podlaží 2
Poloha domu Samostatný
Vlastnictví Osobní
Modul: Reality