Prodej rodinného domu - vily, Plumlovská přehrada

Lokalita

Mostkovice

6 900 000 Kč

Píše se rok 1936 a právě se dokončuje stavba, která se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Plumlov s nádherným výhledem na hráz přehrady a její okolí. Vilu nechal pro svou manželku pocházející ze Španělska vybudovat stavbyvedoucí Plumlovské přehrady. Vila byla po ní pojmenována “Carmen“.
Nynější majitelka nechala nemovitost v roce 2004 zrekonstruovat. Byla vyměněna původní okna za plastová, nové podlahy, objekt byl zateplen, byla zhotovena nová střecha, elektrické rozvody, topení a zateplení stropní části.
Jedná se o nepodsklepenou patrovou nemovitost. V I.NP se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyň a sociální zázemí. V II. NP se nachází tři ložnice a dále je zde situována koupelna se sprchovým koutem a WC. Z centrálního schodiště se dále vchází na velkou prostornou terasu s výhledem na přehradu. Nemovitost je napojena na elektřinu, septik a vlastní studnu. Objekt je vytápěn ÚT na tuhá paliva a elektrickými přímotopy.
Parkovat lze přímo na vlastním pozemku s rozlehlou zahradou o výměře 1990 m2, příjezd je zajištěn po zpevněné asfaltové komunikaci, jižní stranu vily obklopuje les, přístupný přímo z pozemku.
Součástí pozemku je dále chatka „Bukovanka“, o výměře cca 20 m2, která je situována v horní části pozemku.
Vzhledem ke své atraktivní poloze u Plumlovské přehrady byla vilka v posledních letech pronajímána k rekreačním účelům. Na březích a hladině Plumlovské přehrady se totiž pravidelně konají kulturní a zábavné akce. Dále je možno navštívit letní kino Mostkovice nad hrází přehrady, restaurace, pláž s občerstvením a v neposlední řadě i Plumlovský zámek.
Vroucným přáním stávající majitelky je, aby se této nádherné vile s překrásným výhledem opět vrátil její lesk a sláva.

ID zakázky 55
Cena
6 900 000 Kč Za nemovitost
Typ Dům - Rodinný
Velikost 4 pokoje
Stav objektu Dobrý
Stavba Smíšená
Plocha pozemku 1990 m2
Užitná plocha 200 m2
Typ domu Patrový
Poloha domu Samostatný
Vlastnictví Osobní
Terasa
Parkování
Modul: Reality