Prodej bytové domu

Lokalita

Kostelec na Hane

13 500 000 Kč

Prodáno

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt bytového domu, který slučuje tři bytové jednotky v nadstandardním provedení. Nabízené nemovitosti se nachází v menším městě Kostelec na Hané, které je situované asi 5 km severozápadně od města Prostějov. Žije zde přibližně 2900 obyvatel a je druhým největším městem v okrese Prostějov. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu. Bytový dům se nachází v centru města Kostelec na Hané, na ulici Tyršova.
Jedná se o zděný, nepodsklepený bytový dům se třemi nadzemními podlažími a sedlovou střechou.
V I.NP se nachází bytová jednotka o velikosti 4+kk, s podlahovou plochou 85,1, m2 Součástí bytu je rovněž i sklepní prostor (7,5 m2) umístěný v I. NP po levé straně za vstupními dveřmi bytového domu. Tato bytová jednotka je jedinečná pro svou zahradu, která je situovaná v zadní části pozemku což skýtá komfortní klidovou a odpočinkovou zónu. Vstup na zahradu je z obývacího pokoje a ložnice. Z centrální chodby, kde je umístěno schodiště a sklepní kóje k jednotlivým bytovým jednotkám se vchází vstupními dveřmi po pravé straně do bytu, kde se přímo naproti nachází koupelna a samostatné WC, po pravé straně (západní strana bytového domu) se nachází dva neprůchozí pokoje. Dále nalevo od vstupních dveří (východní strana) je situován prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přímý vstup na zahradu o výměře 75 m2 a rovněž poslední pokoj, z kterého můžete také využít vstup na zahradu.
V II. NP je rovněž umístěna bytová jednotka s vnitřní dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 68,9 m2. Součástí této bytové jednotky je také sklepní prostor situován v I. NP o výměře 7,5 m2 a prostorná terasa 18 m2 vhodná pro relaxaci, rodinné oslavy atd. Do bytové jednotky se vchází z centrálního schodiště vstupními dveřmi umístěnými po pravé straně, za vstupem po pravé straně se nachází koupelna, přímo naproti vstupu jsou na západní stranu situovány na neprůchozí pokoje. Naproti koupelny je samostatné WC. Po levé straně od vstupních dveří je umístěna kuchyň s jídelním prostorem a prostorným obývacím pokojem, z kterého je přímý vstup na terasu.
V III. NP je umístěna stejná bytová jednotka jako v II. NP s vnitřní dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 68,9 m2. Tento byt má k dispozici také sklepní prostor (7,5 m2 a terasu o velikosti 18 m2, která je přístupná ze schodiště v II. NP.
Bytový dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu a vodovod. Ve všech bytových jednotkách je podlahové topení s vlastní plynovým kondenzačním kotlem a dále samostatná měřidla všech dodávaných energií.
Bytové jednotky vynikají svým interiérovým řešením, které kompletně navrhovala a bude realizoval renomovaná designerská prostějovská firma Creatisa design.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

ID zakázky 7
Cena
13 500 000 Kč Za nemovitost
Typ Komerční - Činžovní dům
Velikost Atypický
Stav objektu Ve výstavbě
Stavba Cihlová
Typ domu Patrový
Počet podlaží 3
Poloha domu Řadový
Vlastnictví Osobní
Modul: Reality