Prodej bytu 4+kk

Lokalita

Kostelec na Hané

4 990 000 Kč

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt bytového domu, který slučuje tři bytové jednotky v nadstandardním provedení. Nabízené nemovitosti se nachází v menším městě Kostelec na Hané, které je situované asi 5 km severozápadně od města Prostějov. Žije zde přibližně 2900 obyvatel a je druhým největším městem v okrese Prostějov. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu. Bytový dům se nachází v centru města Kostelec na Hané, na ulici Tyršova.
Jedná se o zděný, nepodsklepený bytový dům se třemi nadzemními podlažími a sedlovou střechou.
V I.NP se nachází bytová jednotka o velikosti 4+kk, s podlahovou plochou 85,1, m2 Součástí bytu je rovněž i sklepní prostor (7,5 m2) umístěný v I. NP po levé straně za vstupními dveřmi bytového domu. Tato bytová jednotka je jedinečná pro svou zahradu, která je situovaná v zadní části pozemku což skýtá komfortní klidovou a odpočinkovou zónu. Vstup na zahradu je z obývacího pokoje a ložnice. Z centrální chodby, kde je umístěno schodiště a sklepní kóje k jednotlivým bytovým jednotkám se vchází vstupními dveřmi po pravé straně do bytu, kde se přímo naproti nachází koupelna a samostatné WC, po pravé straně (západní strana bytového domu) se nachází dva neprůchozí pokoje. Dále nalevo od vstupních dveří (východní strana) je situován prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je přímý vstup na zahradu o výměře 75 m2 a rovněž poslední pokoj, z kterého můžete také využít vstup na zahradu.
Bytový dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu a vodovod. Ve všech bytových jednotkách je podlahové topení s vlastní plynovým kondenzačním kotlem a dále samostatná měřidla všech dodávaných energií.
Bytové jednotky vynikají svým interiérovým řešením, které kompletně navrhovala a bude realizoval renomovaná designerská prostějovská firma Creatisa design.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

ID zakázky 8
Cena
4 990 000 Kč Za nemovitost
Typ Byt - 4+kk
Velikost 4 pokoje
Stav objektu Ve výstavbě
Stavba Cihlová
Užitná plocha 85 m2
Podlahová plocha 85 m2
Typ domu Patrový
Patro 1.
Počet podlaží 3
Poloha domu Řadový
Vlastnictví Osobní
Sklep
Modul: Reality