Prodej bytu 3+kk

Lokalita

Kostelec na Hané

4 200 000 Kč

Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zdařilý projekt bytového domu, který slučuje tři bytové jednotky v nadstandardním provedení. Nabízené nemovitosti se nachází v menším městě Kostelec na Hané, které je situované asi 5 km severozápadně od města Prostějov. Žije zde přibližně 2900 obyvatel a je druhým největším městem v okrese Prostějov. Tato lokalita je jednou z nejvyhledávanější v rámci polohy okresu. Bytový dům se nachází v centru města Kostelec na Hané, na ulici Tyršova.
Jedná se o zděný, nepodsklepený bytový dům se třemi nadzemními podlažími a sedlovou střechou.
V III. NP je umístěna bytová jednotka s vnitřní dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 68,9 m2. Součástí této bytové jednotky je také sklepní prostor situován v I. NP o výměře 7,5 m2 a prostorná terasa 18 m2 vhodná pro relaxaci, rodinné oslavy atd. Do bytové jednotky se vchází z centrálního schodiště vstupními dveřmi umístěnými po pravé straně, za vstupem po pravé straně se nachází koupelna, přímo naproti vstupu jsou na západní stranu situovány na neprůchozí pokoje. Naproti koupelny je samostatné WC. Po levé straně od vstupních dveří je umístěna kuchyň s jídelním prostorem a prostorným obývacím pokojem. Terasa je z této bytové jednotky přístupná z centrálního schodiště v II. NP.
Bytový dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu a vodovod. Ve všech bytových jednotkách je podlahové topení s vlastní plynovým kondenzačním kotlem a dále samostatná měřidla všech dodávaných energií.
Bytové jednotky vynikají svým interiérovým řešením, které kompletně navrhovala a bude realizoval renomovaná designerská prostějovská firma Creatisa design.
Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

ID zakázky 9
Cena
4 200 000 Kč Za nemovitost
Typ Byt - 3+kk
Velikost 3 pokoje
Stav objektu Ve výstavbě
Stavba Cihlová
Podlahová plocha 69 m2
Typ domu Patrový
Patro 2.
Počet podlaží 3
Poloha domu Řadový
Vlastnictví Osobní
Terasa
Sklep
Modul: Reality