Realitní služby

Co všechno pro vás dokážeme udělat?

Návštěva realitního makléře

 • Makléř Vás navštíví a společně s Vámi prohlédne prodávanou nemovitost, zhodnotí její stav, prodejnost a navrhne nejlepší prodejní strategii

Stanovení optimální ceny prodeje

 • Po prohlídce nemovitosti Vám makléř poradí se stanovením optimální ceny, za kterou bude nemovitost reálně prodejná

Zhotovení fotodokumentace

 • Součástí první návštěvy nemovitosti je zřízení kompletní fotodokumentace, která bude prezentována u inzertních partnerů. Fotodokumentace je jedním z nejdůležitějších nástrojů prodeje.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy

 • Abychom mohli nemovitost nabízet, musíme mít Váš souhlas a k tomu slouží zprostředkovatelská smlouva. Stejně tak slouží k tomu, abychom specifikovali majitele nemovitosti, nás jako zprostředkovatele, nemovitost jako takovou a cenu, za kterou se bude nabízet. Spolupracovat s námi lze na základě smlouvy exkluzivní a neexkluzivní.

Prezentace nemovitosti

 • vaše nemovitost bude prezentována na internetu, ale i v tisku.Vybrané nabídky jsou prezentovány ve vývěskách. Vybrali jsme nejúčinnější inzerci, tisk a nejnavštěvovanější realitní portály.

Prohlídky nemovitosti se zájemci a potencionálními kupci

 • Po obeznámení klienta se stavem nemovitosti je domluvena prohlídka nemovitosti v termínu, který majiteli i zájemci vyhovuje. Pokud je prohlídka vedena bez účasti majitele, je o ní vždy informován. O každé prohlídce se zájemci vede makléř tzv. protokol o prohlídce, kde je zaznamenáno kdy a s kým prohlídku konkrétní nemovitosti absolvoval.

Kompletní právní servis ve spolupráci s advokátní kanceláří

 • Pokud o nabízenou nemovitost projeví potencionální kupec seriózní zájem, je mezi ním a realitní kanceláří sepsána rezervační smlouva a uhrazena rezervační záloha na koupi nemovitosti. V tomto okamžiku objednáme vypracování příslušných smluv u advokátní kanceláře. Návrhy smluv jsou předloženy oběma zúčastněným stranám k připomínkování a po té se obě strany setkávají při jejich podpisu v realitní kanceláři.

Úschova financí na vypořádání kupní ceny

 • peníze na koupi nemovitostí lze složit na účet realitní kanceláře, který slouží pouze k úschově financí - tato služba je bezplatná. Finance lze složit do notářské nebo advokátní úschovy - tato služba je u konkrétních subjektů zpoplatněna. Po dodržení všech podmínek ve smlouvě je vypořádána kupní cena odesláním financí na účet prodávajícího.

Zpracování hypotečních úvěrů našimi finančními poradci

 • pokud budete koupi nemovitosti financovat z úvěru, bude Vám nápomocen některý z našich specialistů

Úřední odhad a daňové přiznání k dani z převodu nemovitosti

 • v případě prodeje nemovitosti ve vlastnictví je prodávající povinen zaplatit daň z převodu nemovitosti a k tomuto účelu potřebuje znalecký posudek, který Vám zpracujeme. Stejně tak Vám v případě zájmu vypracujeme daňové přiznání.

Předání nemovitosti kupujícímu

 • nemovitost je předána stranou prodávající kupujícímu za přítomnosti makléře a o tomto úkonu je sepsán předávací protokol. V protokolu jsou zapsány stavy energií, případné závady, inventář.


Pokud je nemovitost zatížena právními vadami, řešíme vše se spolupracující advokátní kanceláří.
Nejdůležitějším kritériem celého obchodu je bezpečnost pro obě dvě strany - jak pro prodávající, tak,pro kupující - a tím samozřejmě i jejich spokojenost. Neposledním kritériem pro klienty je úspora času, peněz a také nervů - u nás máte vše pod kontrolou, jsme odborníci a nemovitosti prodávat umíme.